Dostawy

DO KIEDY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Zamówienia przyjmujemy do godz.09:00 dnia poprzedniego, czyli jeżeli chcesz otrzymać dietę na np. wtorek – złóż je do poniedziałku do godz. 09:00

Zamówienia na poniedziałek należy złożyć do soboty do godz. 12:00, po tym terminie zamówienie będzie realizowanena kolejny dzień.

KIEDY DOSTARCZAMY TWOJĄ DIETĘ?

Nasi kurierzy dostarczają zestawy od niedzieli do czwartku w godzinach popołudniowo-wieczornych, od godziny 16:00 do godziny 24:00, w zależności od wybranego miasta. BRAK DOSTAW CATERINGU NA WEEKEND

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW?

Dostawa autochłodniami – Każdego dnia realizujemy dostawy z zachowaniem ciągu chłodniczego. Twoje zamówienie transportowane jest w warunkach chłodniczych. Wszystkie auta, którymi realizujemy dostawy posiadają agregat chłodniczy.

Szczegóły dostaw – By ułatwić dostarczenie Twojego zestawu kurierowi, prosimy o uzupełnienie jak największej ilości informacji dotyczących dostawy w formularzu. Możesz wpisać je w polu „uwagi”. Wszystkie dodatkowe informacje jak np. kod do domofonu, numer piętra, wskazanie miejsca do pozostawienia paczki z pewnością ułatwią pracę naszym kurierom.