WARUNKI PŁATNOŚCI

 1. Usługodawca Lekka kuchnia catering dietetyczny Beata Sulej – umożliwia następujące metody płatności za zamówione produkty:

a)    za pośrednictwem systemu płatności internetowych Przelewy 24

b)    przelew tradycyjny na rachunek bankowy Usługodawcy prowadzony przez ING Bank Polski na numer konta: 50 1050 1894 1000 0092 1757 5175

c)     płatność gotówką u dostawcy przy odbiorze zamówienia.

  1. Wpłaty za zamówiony Produkt należy dokonać w pełnej kwocie, najpóźniej na dzień przez rozpoczęciem realizacji dostawy, ewentualnie w dniu pierwszej dostawy u kierowcy.
  2. Potwierdzenie wpłaty w przypadku przelewu tradycyjnego należy przesłać na adres poczty elektronicznej Usługodawcy – lekkakuchniapl@gmail.com

W przypadku, gdy dniem na który przypada rozpoczęcie realizacji dostawy jest poniedziałek, potwierdzenie dokonania opłaty należy przesłać do Usługodawcy najpóźniej do piątku (poprzedzający poniedziałek, na który przypada rozpoczęcie realizacji dostawy)

  1. W przypadku braku zapłaty, w wyżej wskazanych terminach, Usługodawca zastrzega sobie możliwość wstrzymania realizacji dostawy.
  2. Poprawne złożenie zamówienia, zarówno na stronie internetowej – www.lekka-kuchnia.pl jak również poprzez e-mail, czy telefon rodzi po stronie Klienta obowiązek dokonania zapłaty.
  3. Na życzenie Klienta Usługodawca wystawia fakturę VAT, w innych przypadku wystawiane są paragony.