Cennik dla miasta Siedlce

Co warto wiedzieć o cateringu dietetycznym w Siedlcach?

Catering dietetyczny jest specyficzną ofertą gastronomiczną, która polega na dostarczaniu pod wskazany adres, zdrowych posiłków na cały dzień. Zanim to nastąpi klient wybiera określony plan żywieniowy oraz decyduje jak dużą chce mieć wartość kaloryczną posiłków i ile dostaw dziennie.

Najlepsze firmy, takie jak nasza – Lekka Kuchnia – Catering Dietetyczny w Siedlcach, oferują cały szereg różnorodnych diet do wyboru. Zwykle najchętniej wybierana jest dieta pudełkowa stworzona z myślą o osobach, które pragną zredukować swoją wagę. Z pomocą cateringu można to zrobić szybko, bezpiecznie i bez większych wyrzeczeń. Lekka kuchnia to także możliwość korzystania ze specjalnych planów żywieniowych dla sportowców czy dla dzieci. Oprócz tego można wybierać diety wegetariańskie, śródziemnomorskie i różnego typu diety eliminacyjne.

Tym co wyróżnia naszą ofertę Catering Dietetyczny Siedlce jest fakt, że tutaj wszystkie jadłospisy tworzone są przez doświadczonych dietetyków. To właśnie fachowcy od żywienia przeliczają kalorie, pilnują odpowiednich proporcji składników odżywczych oraz dbają o to, aby posiłki były jak najbardziej urozmaicone. W cateringu dietetycznym przywiązuje się także dużą wagę do stosowanych surowców. Takie firmy zazwyczaj zamawiają warzywa i owoce u sprawdzonych lokalnych dostawców żywności ekologicznej.

Catering dietetyczny w Twoim mieście – Siedlce – tylko Lekka kuchnia!

Jeżeli chcesz rozpocząć korzystanie z gotowych posiłków na zamówienie, warto przeanalizować zalety, jakie przyniesie dieta pudełkowa. Jedzenie jest zapakowane w oddzielne pudełka i gotowe do podania. Usługa obejmuje 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja). Dania przygotowywane są od podstaw (ze świeżych, zdrowych produktów).

Kolejnym atutem jest fakt, iż nie marnujemy żywności, mamy wyliczone kalorie i porcje, więc zjadasz tyle, ile Twój organizm potrzebuje. W łatwy sposób możesz osiągnąć swój cel – zdrowo się odżywiać lub zgubić zbędne kilogramy. Wystarczy wyliczyć nasze zapotrzebowanie kaloryczne lub jeżeli chcesz schudnąć wyliczamy ujemny bilans kaloryczny.

Dieta pudełkowa to najłatwiejszy sposób, by zadbać o Twoje zdrowie i zgrabną sylwetkę. Jeśli więc myślisz o zrzuceniu zbędnych kilogramów lub chcesz zmienić złe nawyki żywieniowe (brak regularnego spożywania posiłków, nie jedzenie przez cały dzień i objadanie się wieczorami) – catering dietetyczny Lekka kuchnia to strzał w dziesiątkę!

Nasza dieta pudełkowa opiera się na pięciu zbilansowanych posiłkach. We współpracy z dietetykiem przygotowujemy catering, by każdy z jadłospisów miał odpowiednią ilość węglowodanów, tłuszczy i białka. Dzięki temu możesz korzystać z naszej diety pudełkowej przez długi czas bez obaw o niedobory składników odżywczych. Schudnij zdrowo bez efektu jojo!

Catering dietetyczny to rozsądne zrzucanie zbędnych kilogramów oraz oszczędność czasu, które tracimy najpierw na zakupach a potem w kuchni! Zapomnij o wielogodzinnym przygotowywaniu posiłków – zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni pakiet diety pudełkowej, a my dostarczymy jedzenie prosto pod Twoje drzwi. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zamów swój catering już dziś. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń do nas.