Cennik dla miasta Lublin

Catering dietetyczny w Lublinie – najwygodniejszy sposób na skuteczną dietę

Najlepszym, co możemy zrobić dla swojego zdrowia jest zadbanie o właściwą, dobrze zbilansowaną dietę. W dobie coraz częściej występujących problemów z nadwagą i otyłością oraz innymi chorobami dietozależnymi jest to szczególnie istotne. Dla laika przygotowanie jadłospisu, który przyniesie korzyść naszemu zdrowiu i urodzie może jednak stanowić nie lada wyzwanie. Samo przygotowywanie posiłków również utrudnia utrzymanie zdrowej, zróżnicowanej diety – jest czasochłonne i wymaga umiejętności gotowania.

Zalety cateringu dietetycznego

Z pomocą przychodzi tzw. dieta pudełkowa, dzięki której zyskamy pewność, że posiłki, które zjadamy są pełnowartościowe. Nad tym, co znajdzie się w pudełkach czuwają dietetycy opracowujący najbardziej optymalny jadłospis, dopasowany do naszych potrzeb i kucharze, którzy zadbają o to, aby lekka kuchnia była smaczna, pożywna i pełna wartości odżywczych. Catering dietetyczny Lublin jest więc świetną propozycją także dla tych, którzy lubią pyszne jedzenie, ale nie mają talentu kulinarnego.

Otrzymując odmierzone porcje nie musimy też zastanawiać się, ile powinniśmy zjeść, aby nie przekraczać swojego zapotrzebowania kalorycznego. Dieta pudełkowa to zatem wybór również dla tych, którzy lubią podjadać między posiłkami. Wycieczki do lodówki po przekąskę staną się przeszłością – znajdziemy tam wyłącznie pudełka z przygotowanymi na cały dzień posiłkami.

Korzystając z catering dietetyczny Siedlce lub z cateringu z Lublina zyskujemy czas, który w innym razie musielibyśmy przeznaczyć na studiowanie etykiet i wybieranie najzdrowszych produktów, zakupy oraz samo przygotowywanie posiłków. Tym sposobem jemy zróżnicowane posiłki, o których jakość i odpowiednią obróbkę termiczną zadbali profesjonaliści nie tracąc na to długich godzin, które możemy przeznaczyć na inne ważne sprawy.

Catering dietetyczny w Lublinie umożliwia zdrowe odchudzanie spożywając lekkie, pyszne posiłki. Zamówienie otrzymasz wprost pod drzwi – Tobie pozostanie jedynie cieszyć się ich smakiem oraz własnym zdrowiem.

Lekka kuchnia catering dietetyczny – Lublin – pomożemy zadbać o twoje zdrowie, bo jak wiesz, jesteś tym co jesz!

W dzisiejszym szalonym czasach i wiecznej pogoni, większości z nas brakuje czasu niemalże na wszystko, nawet czasami na zjedzenie wartościowego posiłku. Zatrzymujemy się na stacji, czy tez w innym miejscu typu restauracja szybkiej obsługi i sięgamy po naprawdę niezdrowy „zapychacz”. Ale możesz to zmienić!

Zamów już dziś dietę pudełkową i ciesz się pysznym, zdrowym i świeżym jedzeniem Każdego dnia!

Specjalizujemy się w dostawach wyżywienia na cały dzień  – pięciu bądź trzech zbilansowanych posiłków, sam wybierasz, która ilość dań będzie bardziej odpowiednia właśnie dla Ciebie. Do wyboru mamy dla Was cztery pakiety kaloryczne – 1200, 1500, 2000 i 2500 kcal, w tym każda jest w wersji trzech Lub pięciu posiłków dziennie oraz mamy dla Was dodatkową formę w wersji lunch box, abyście nie musieli martwić się o pierwszą część dnia do obiadu, a kolejne posiłki chcecie przygotować dla siebie i waszej rodziny samodzielnie.

Nasze dostawy realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych dnia poprzedniego. Menu układane są przez profesjonalnego dietetyka, każdego dnia dbamy żeby nasze dania były smaczne, wartościowe i odpowiednio zbilansowane. Stawiamy na jakość, więc wszystkie produkty, które wykorzystujemy w naszym  cateringu dietetycznym są najwyższej jakości. Dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, dlatego nasze posiłki są zdrowe oraz smaczne. Chudnij bez wysiłku i  zawalcz o swoje zdrowie z cateringiem dietetycznym Lekka kuchnia!